İstanbul Boğaz & Turkey

İstanbul Boğaz & Turkey

Ürün Kodu
KT20
 

Hızlı
Gönderi
+ -

Kategori: Kumdan 
Açiklama: Kumdan Turizm 
Boyut: 67 mm çap x 50 mm yükseklik 
Malzeme: Akrilik + ABS + Silis Kumu  
Ambalaj: Kolideki adet miktari 6 Paket x 12 Adet = Toplam 72 Adet
Ambalaj Ölçüleri: 38 cm x 38 cm x 27 cm Ağırlık : 8,5 kg 
Siparişleriniz için lütfen irtibata geçiniz..!

KUM AKAR AKILDA KALIR
 Reklam ve promosyon ürünlerini firmamızın adını duyurmak, daha geniş kitlelerin bizi tanımasını sağlamak amacıyla kullanırız. Bunu yapmak içinse seçtiğimiz promosyon ürünlerinin üzerine firma isminin yazılmasını yeterli görürüz. Pekiyi, yeterli midir? Günümüzde reklamın amacı sadece ürünü, firmayı,  veya kuruluşu tanıtmak değil, adeta insanların beyinlerine bu isimleri kazımaktır. Karar verin adınızı duyurmak mı istiyorsunuz, yoksa hafızalara kazımak mı? Cevabınız adınızı duyurmaksa ajanda, saat, kalem, takvim, küllük gibi klasik promosyon ürünlerini tercih edebilirsiniz. Ama hafızalara kazınmak istiyorsanız KUMDAN’ ı seçmelisiniz.
  Neden mi? Bilimsel olarak da açıklayalım.
1-Beynin sol  yarımküresi konuşma , yazma , matematik ve analiz becerisine sahipken, sağ yarımküresi  şekil, renk, ritim sanat ve duygularla ilgili becerilere sahiptir ve  yapılan araştırmalar gösteriyor ki beynin her iki yarımküresi de aktif olursa öğrenme ve hafızada kalma derecesi son haddine varıyor. İşte tam da bu nedenle klasik promosyon ürünleri beyninizin sadece sol yarımküresine hitap ederken KUMDAN ürünleri her iki yarımküreyi de etkileyerek mükemmel bir öğrenme ve AKILDA KALMA sağlıyor.
2-Öğrenme sürecinde bilgileri önce duyu organlarımızla algılarız, sonra bu algılarımızı geçici hafızamıza aktarırız, bilgiler geçici hafızamızda çok kısa bir süre kalır ve kalıcı hafızamıza aktarılır. Kalıcı hafızada bilgiler işlenir ama buradaki bilgilerin de çoğu unutulur. Bilgilerin uzun süre akılda kalması ancak tekrarlarla mümkündür. İşte bu aşamada da KUMDAN ürünleri devreye girer, uyandırdığı merak, uygulamadaki görsellik ve oyun,sürekli elde tekrarlama ve hatırlama,başkalarının da  dikkatini çekmesi  ve yüzlerce belki binlerce kez tekrarlanan şekiller ve yazılar adınızı , ürününüzü,sloganınızı HAFIZALARA KAZIR

Kapıda Ödeme
Sadece Nakit Ödeme
İLGİLİ ÜRÜNLER
Ankara Yılbaşı
ankara etkinlikleri
ankara iftar
Istanbul Yılbaşı
teknede iftar
teknede iftar
Ankara Haber